فرم دهی بینی چیست؟

در گذشته تنها راه اصلاح فرم بینی برای افرادی که بینی بزرگی داشتند و یا از فرم بینی خود راضی نبودند جراحی بود. اما امروزه روش‌های دیگری استفاده می‌شود که خطرات جراحی را ندارد و بسیار کارآمدتر است. 

افرادی که از خطرات جراحی بینی می‌ترسند و یا تحمل هزینه‌ی جراحی بینی را ندارند می‌توانند روش‌های دیگر فرم دهی بینی را استفاده کنید.

 این روش‌ها که شامل تزریق چربی، تزریق ژل، فرم دهی با دستگاه پلاسما جت و لیفت بینی با نخ است. کلینیک خدمات فرم دهی بینی بدون نیاز به جراحی را برای افراد ارائه می‌کند.

چه افرادی می‌توانند از فرم دهی بینی بدون جراحی استفاده کنند؟

امروزه استفاده از روش‌های فرم دهی بینی بدون جراحی کم‌کم جای خود را به جراحی و عمل بینی داده است. دلیل آن نیز مزایای زیادی است که این روش‌ها برای افراد دارد. فرم دهی بینی بدون جراحی یک کار تخصصی است و باید در کلینیک‌های تخصصی و زیر نظر پزشک حرفه‌ای انجام شود. افراد مختلفی می‌توانند از این روش‌ها استفاده کنند. این افراد عبارت‌اند از:

  • افرادی که نگران هزینه عمل بینی هستند:

    هزینه‌ی جراحی بینی نسبت به روش‌های بدون جراحی بسیار بیشتر است. افراد می‌توانند با هزینه‌ای بسیار کمتر بهترین فرم دهی بینی را داشته باشند.

  • افرادی که از عمل‌های جراحی می‌ترسند:

    عمل جراحی بینی برای بعضی افراد نگران‌کننده است. این افراد می‌توانند با استفاده از این روش‌ها درد کمتری متحمل شوند و نتیجه بهتری نیز خواهند گرفت. عمل‌های جراحی بینی ممکن است عوارضی داشته باشد که اگر در کلینیک معتبر انجام نشود این عوارض دوچندان خواهد بود.

  • افرادی که در مشاغل حساس مشغول به فعالیت هستند:

    افرادی که با توجه به شغلشان تحمل مراقبت‌های بعد از عمل جراحی را ندارند باید از روش‌های فرم دهی بینی بدون جراحی استفاده کنند.

جهت دریافت نوبت و مشاوره رایگان با کلینیک کاشت و زیبایی دکتر کونول سنایی

 با ما در ارتباط باشید:

نمونه کارهای ما